Nové webové stránky!

1. února 2024
Featured Image

Proč jsem se rozhodl pro vytvoření nových webových stránek? Co mě k tomu vedlo? Kdo mi web vytvořil?

Na všechny tyhle otázky naleznete odpověď, pokud si přečtete celý článek.

Proč jsem se rozhodl vytvořit nové webové stránky?

V červenci 2023 jsem zcela přepracoval svůj starý web, který běžel na platformě Adobe Portfolio. Ten splňoval všechny klíčové prvky pro propagaci mé fotografické práce. Postupem času jsem ale narážel na limity této platformy. Čím dál více jsem přemýšlel o přechodu na jiný redakční systém a to jsem taky nakonec udělal.

Do budoucna totiž plánuji rozjet nějaké projekty, které bych chtěl komunikovat i jinak než jen fotkami. Na nové webové stránky jsem tedy potřeboval dostat blogovou část, kde vás budu moct informovat o jednotlivých projektech i textovou formou. A proto jsem si vybral redakční systém WordPress.

Proč zrovna WordPress?

WordPress je jedním z nejrozšířenějších redakčních systémů. Má přehlednou strukturu a dá se podle potřeby upravovat, rozšiřovat pomocí pluginů a různě měnit. A jelikož s tímto systémem pracuji v Muzeu Náchodska, tak pro mě byl jasnou volbou. Rozšířil jsem si ho navíc o skvělý builder, díky kterému jsem si web dokázal postavit celý sám. A to opravdu nejsem nijak zkušený webař. Mám zde také skvělé možnosti SEO, což mi pomůže s propagací mé práce a jednotlivých projektů.

Navíc můžu web dle potřeby aktualizovat, inovovat a modernizovat. Požadavky spojené s komunikací a nároky na web se totiž posouvají neustále dopředu a já na ně chci reagovat. WordPress mi to umožňuje, tak snad mi web poslouží jako kreativní prostor co nejdelší dobu a bude vyhovovat i vám...

Chcete se mnou spolupracovat?Pojďme se sejít.

Fakturační adresa:

Tomáš Menec
Malecí 575
549 01 Nové Město nad Metují
IČO: 19488581
Nejsem plátce DPH

2024 © Tomáš Menec
Stahování a používání obsahu webu je bez mého povolení zakázáno.