Tomáš Menec

Kontakt

Tomáš Menec

Fotograf

info@tomasmenec.cz
+420 736 102 118

Jak spolupráce se mnou probíhá?

1. Kontaktujete mě
Pokud se mnou chcete jakýmkoli způsobem spolupracovat, není nic jednoduššího než mi napsat na e-mail info@tomasmenec.cz.
 
Do e-mailu mi, prosím, stručně popiště, o co máte zájem, případně v jakém časovém horizontu byste chtěli naší spolupráci realizovat. Na e-mail se Vám pokusím co nejdříve odpovědět, abychom neztráceli moc času.
2. Sejdeme se
Před samotnou realizací je důležité se sejít. Je jedno, jestli se sejdeme osobně nebo online, v kanceláři nebo kavárně, ale schůzka je opravdu důležitá. Řekneme si na ní, jaké máte představy, co od spolupráce očekáváte a jestli to celé bude dávat oběma stranám smysl.

Samozřejmě pokud jste časově tak vytížení, že by schůzka nebyla možná, jde se domluvit i po e-mailech. Věřte ale, že osobní rozhovor je daleko lepší variantou, aby ani jednu stranu v průběhu realizace nic nepřekvapilo.
3. Realizujeme spolupráci
Po domluvení všech podrobností můžeme přistoupit k samotné realizaci. Vše je o vzájemné komunikaci a dohodě, každá zakázka vyžaduje individuální přístup. Pokud půjde o „dlouhodobější“ spolupráci, je důležité komunikovat i v průběhu realizace. Části zakázky Vám můžu postupně odevzdávat, takže pokud byste nebyli s čímkoli spokojení, stačí mi to říct a já se pokusím to napravit. Snažím se dělat věci tak, abyste z nich měli radost, takže se opravdu nebojte mi říct, když Vám náhodou něco nevyhovuje.
4. Zařadíte se (doufám) k dalším spokojeným klientům
Po odevzdání celé zakázky se doufám zařadíte mezi mé spokojené klienty, jako je například destinační společnost Berounsko, Kladské pomezí, město Nové Město nad Metují, Muzeum Náchodska, Festival české filmové komedie, Městské informační centrum Nové Město nad Metují a spoustu dalších.

Mezi mé klienty patří například:

Berounsko logo zakladni COLOR
muzeum nachodska – logo – rgb barva podelna
KP-logo_pozitiv_rgb
LOGO_NMNM_RGB_poz
Nachod_sire_CMYK

Chcete se mnou spolupracovat?Pojďme se sejít.

Fakturační adresa:

Tomáš Menec
Malecí 575
549 01 Nové Město nad Metují
IČO: 19488581
Nejsem plátce DPH

2024 © Tomáš Menec
Stahování a používání obsahu webu je bez mého povolení zakázáno.